Dlaczego warto zainwestować w okulary Ray-Ban?

Okulary Ray-Ban to produkt z mocno ugruntowaną pozycją na rynku, której nie da się już raczej zdetronizować. Ich historia sięga lat 30. ubiegłego wieku, a największy boom przypada na lata 80. I chociaż minęło już od tamtej pory trochę czasu, Ray-Ban nadal pozostaje jedną z najważniejszych marek produkujących okulary przeciwsłoneczne. Marka ta jest chętnie wybierana przez wielu, ze względu na szeroką możliwość doboru oprawek o wyjątkowo intrygujących kształtach. Co jeszcze kryje się za sukcesem marki?

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban – historia w pigułce

Najpierw służyły one jedynie pilotom armii amerykańskiej, chroniąc ich przed dolegliwościami związanymi z lataniem na dużych wysokościach. Był to, jak wszyscy wiedzą, model Aviator. Niedługo potem, bo już w latach 50., pojawił się kolejny model, który całkiem szybko podbił serca odbiorców, a nazywał się Wayfayer. Jego popularność wzrosła dodatkowo po premierze filmu Blues Brothers, którego główni bohaterowie wyśpiewali i wytańczyli sobie sławę. Jak się szybko okazało, zdobyli ją nie tylko oni, lecz też i noszone przez nich okulary.

Popyt na Ray-Bany najbardziej wzrósł jednak w roku 1986, po filmie Top Gun, w którym Tom Cruise z dumą nosił Aviatory. W początkowych latach XXI wieku Ray-Bany wjechały na tory Formuły 1, by wkrótce potem wziąć sukcesywny udział w kampaniach takich jak NEVER HIDE, zachęcających młodych ludzi do podkreślania swojej indywidualności.

Ray-Ban to inwestycja na lata

Nie tylko wielki ekran i kampanie reklamowe stoją za tak wielkim sukcesem marki. Ray-Ban to okulary wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, które nie ulegają szybkiemu zniszczeniu. Jeśli oprócz dobrej jakości wykonania bierzesz pod uwagę także to, by być na raybanczasie, Ray-Ban będzie wyborem idealnym. Pomimo promowania przede wszystkim takich cech, jak oryginalność, okulary Ray-Ban są w dużej mierze produktem uniwersalnym, sprawdzającej się niemal u wszystkich. Między innymi właśnie za tę uniwersalność markę pokochały miliony. Firma Ray-Ban wiedzie prym w trendach od wielu lat i nie zanosi się na to, by miała zamiar schodzić z wypracowanego przez siebie piedestału.

Ray-Ban gwarancją bezpieczeństwa

Oryginalne Ray-Bany wyposażony są w wysokie filtr UV, dzięki czemu zapewnią pełną ochronę oczu przed zbyt silną ekspozycją na promieniowanie słoneczne. Warto zwrócić uwagę na samą nazwę: “ray”- promień, “ban” – blokada. Poza tym, jak pokazuje historia marki, ich główna misja to właśnie ochrona, co powinno nas tym bardziej przekonać do zakupu. Szukasz okularów modnych, trwałych i bezpiecznych? Ray-Ban spełnia wszystkie te kryteria!

Bogata oferta markowych okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban

Wybór okularów w sprawdzonym, zaufanym miejscu oraz dogodne warunki zakupu to atuty, które trudno byłoby podważyć. Z pewnością takie atuty posiada salon optyczny Szczecin, czyli Optyk Lepert. Gdy za oknem pogoda coraz bardziej zachęca do wychodzenia z domu, nie zapominajmy o ochronie oczu, które są wyjątkowo wrażliwe na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Chroniąc je, wybierajmy to, co dla nich najlepsze i stosujmy produkty zapewniające prawdziwą ochronę, a przy tym styl i pewność wieloletniego użytkowania. Decydując się na zakup okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban dokonujesz najlepszego możliwego wyboru.