Jak działają pierścienie erekcyjne?

Pierścień erekcyjny to coraz popularniejszy gadżet erotyczny, dzięki któremu Wasze doznania mogą przenieść się na zupełnie inny poziom. Jest to ring zakładany na penisa podczas wzwodu, którego głównym zadaniem jest uniemożliwienie odpłynięcia krwi z członka, co przekłada się na przedłużenie erekcji, a także na to, że jest ona mocniejsza. 

Lepsze ukrwienie to także zwiększona wrażliwość na bodźce, a dodatkowa możliwość zakupienia pierścienia wibracyjnego przyniesie Wam jeszcze więcej zabawy. Poznajcie zatem rodzaje pierścieni, wybierzecie ten najlepszy i bawcie się dobrze!

Popularne rodzaje pierścieni erekcyjnych

Pierścienie dla dwojga

Pierścień może dawać niezapomniane wrażenia podczas gorących nocy we dwoje, a także podczas seksu uprawianego we własnym zakresie, lecz w tej chwili skupimy się na pierścieniach szczególnie ukierunkowanym na obopólne korzyści. Pierścionki dla par są rozciągliwe i zakończone dłuższą wypustką, która w zależności od tego, w którą stronę ją ułożycie, może stymulować jądra lub łechtaczkę. Najlepszym wyborem są ringi wielokrotnego użytku, zasilane akumulatorem, które dają dużo silniejsze doznania, niż pierścień jednorazowej zabawy. 

Pierścienie rozciągliwe i nierozciągliwe

pierścienie na penisaOd czego by tu zacząć? Na początek lepiej od pierścieni rozciągliwych, choćby dlatego, że osobom niewprawionym będzie łatwiej dobrać rozmiar, a co za tym idzie, stopień ucisku. Dodatkową zaletą jest to, że nie trzeba czekać na pojawienie się erekcji, by założyć pierścień! Powstaje jednak pytanie, czy aby pierścień rozciągliwy nie rozciągnie się za mocno? Tu już dużo zależy od Ciebie. To zależy, czy wybierzesz niskiej jakości pierścienie żelowe, czy też postawisz na dobrej jakości silikon, który jest odporny na odkształcenia, a do tego hipoalergiczny. 

Co z tymi nierozciągliwymi pierścieniami? Tu rozpoczyna się wyższy poziom zaawansowania, na którym nawiązujemy ścisłą współpracę z lubrykantem. Ścisłą tym bardziej, że nie ma tu miejsca na dodatkową regulację. Do produkcji pierścieni nierozciągliwych wykorzystywane są dużo sztywniejsze i twardsze materiały, obejmujące m.in. sztywną odmianę silikonu, tworzywo sztuczne, a nawet… stal nierdzewną. Pierścień taki zakłada się jeszcze przed dumnym powstaniem na baczność, a swoim zasięgiem działania obejmuje on również jądra. 

Pierścienie regulowane

Jest to swego rodzaju kompromis pomiędzy opisanymi w akapicie powyżej pierścieniami rozciągliwymi i nierozciągliwymi. Uniwersalność gadżetu polega na tym, że można swobodnie dobrać jego rozmiar, a także zdecydować, czy zasięg działania ma obejmować tylko penisa, czy również jądra. 

Kto może korzystać z pierścieni erekcyjnych?

Każdy, kto chce urozmaicić swoje życie seksualne. Pierścienie erekcyjne są coraz bardziej ulepszane tak, aby zapewniać przyjemność obojgu. Nowoczesne modele, wyposażone w dwa silniczki, są w stanie dostarczyć mocne, odczuwalne wibracje zarówno partnerowi, jak i partnerce. Czasem pierścień erekcyjny jest przydatny, gdy chcesz przełamać pierwsze lody przed seksem z nową osobą. Niewielki stres może utrudniać erekcję, a zaproszenie do łóżka pierścienia erekcyjnego może być bardzo pomocne, a przy tym interesujące.

Kto nie może uprzyjemniać sobie życia ringiem?

Niestety, nawet najprzyjemniejszy wynalazek może mieć swoja ciemną stronę. Zdarza się, że w niektórych przypadkach pojawia się ból, obrzęk, a nawet zsinienie penisa. W takich sytuacjach należy natychmiast przerwać stosowanie pierścienia erekcyjnego. Inne przeciwwskazania to cukrzyca, anemia lub problemy z krążeniem.