Jak składać zamówienia ORIFLAME?

Zarówno osoby pracujące jako konsultanci dla marki Oriflame, jak i klienci korzystający z kosmetyków firmy mają dziś do dyspozycji kilka sposobów zamawiania produktów dostępnych w katalogu. Ci pierwsi, mając dostęp do swojego dedykowanego konta w Klubie Oriflame mogą korzystać przy tym z wielu zniżek i ciekawych bonusów do każdych zakupów, budując w ten sposób swój dochód, ale też zyskując szansę na testowanie nowych produktów czy zdobywanie wartościowych nagród. Jak składać zamówienia w Oriflame?

Zamówienia Oriflame – zdobądź kosmetyki u konsultanta

Jedną z najprostszych i najstarszych metod składania zamówień w Oriflame z perspektywy klienta jest kontakt z zaufanym konsultantem, który ma zawsze dostęp do najbardziej aktualnego katalogu, może doradzić w wyborze odpowiednich kosmetyków i zająć się całym procesem realizacji zamówienia, dostarczając je do rąk klienta po otrzymaniu zamówionych produktów. To właśnie na podstawie takiej współpracy z klientami większość konsultantów rozpoczyna swoją współpracę z marką i to dzięki nim może nie tylko budować własną sieć klientów, ale i poznawać ciekawostki na temat oferowanych przez markę produktów. Współpraca tego rodzaju, oparta na wzajemnej pomocy i dobrych relacjach może trwać lata, dając klientowi poczucie pewności, że jego ulubione kosmetyki zawsze będą dostępne niemalże na wyciągnięcie ręki.

Zamawianie kosmetyków Oriflame przez Internet

zdjęcia: www.instagram.com/iwona.gierzkiewicz

Podążając za duchem czasu Oriflame otworzyło dla swoich klientów i konsultantów możliwość zakupów online. Na oficjalnej stronie marki można z łatwością przeglądać wszystkie produkty dostępne w aktualnym katalogu, zapoznawać się z obowiązującymi promocjami i korzystać z ciekawych ofert przygotowanych dla nowych i obecnych członków Klubu Oriflame. Link do sklepu internetowego znajdziesz także na stronie internetowej swojego konsultanta. Jeśli jako klient nie chcesz się rejestrować jako konsultant, a jedynie złożyć zamówienie, możesz zrobić to bez problemu przekierowując zamówienie do własnego domu, paczkomatu, kiosku ruchu lub najbliższego punktu Oriflame. Jest jednak powód, dla którego warto się zarejestrować i składać zamówienia jako członek Klubu Oriflame.

Składając zamówienie z pozycji strony jako niezarejestrowany użytkownik płacisz katalogową cenę produktu i nabijasz punkty sprzedażowe przypadkowemu, nieznanemu sobie konsultantowi. Jeśli jest to pojedyncze, pierwsze zamówienie i nie masz pewności, czy kosmetyki będą dla Ciebie odpowiednie, opcja ta jest jak najbardziej dopuszczalna, jednak nie najkorzystniejsza. To właśnie dlatego wiele osób regularnie korzystających z oferty katalogowej Oriflame decyduje się na dołączenie do klubu konsultantów i korzystanie z dostępnych dla nich promocji podczas zamówień online! Nie musisz zajmować się realizowaniem zamówień dla innych klientów – konto Oriflame jest do Twojej dyspozycji niezależnie od liczby realizowanych w miesiącu zamówień, a przyznawana od razu po rejestracji zniżka 20% na wszystkie produkty obowiązuje w każdym zamówieniu, także tym dla Ciebie.

Jak składać zamówienie w Oriflame?

Dzięki rozwinięciu strony internetowej i ułatwieniu dostępu do katalogu zarówno klientom, jak i konsultantom, Oriflame znacząco ułatwiło proces składania zamówień na kosmetyki. Obsługujący zamówienia system jest niezwykle intuicyjny i pozwala na szybką realizację wybranego zamówienia z dowolnego miejsca na świecie. Składaj zamówienia w środku nocy, nie obawiając się że przeszkodzisz swojemu konsultantowi w nieodpowiedniej porze. Zbieraj jako konsultant zamówienia klientów i realizuj je w najbardziej dogodnym dla siebie czasie. Praca z fizycznym katalogiem jest dzięki sklepowi internetowemu znacznie łatwiejsza, a realizacja zamówień sprawniejsza niż kiedykolwiek. Zamawianie kosmetyków z Oriflame nie musi być trudne! Dowiedź się więcej o marce i jej funkcjonowaniu w Polsce.