Karta podarunkowa do outletu – idealny prezent

Outlet, to miejsce w którym zakupić można odzież i obuwie z końcówek kolekcji. Nie należy mylić sklepów tego rodzaju z lumpeksami. Te drugie proponują wyłącznie rzeczy z drugiej ręki.

W outlecie mamy natomiast możliwość kupienia nowych, nienoszonych ubrań, ale po bardzo okazyjnych cenach. Jako, że stanowią one albo nadwyżki produkcyjne, albo pozostałości po konkretnych sezonach – ich wartość jest oceniania w innych kategoriach. To zrozumiałe. Nie dziwi zatem fakt, że karta podarunkowa do outletu to po prostu strzał w dziesiątkę!

Pomijając na razie kwestię karty podarunkowej do centrum tego typu, warto zastanowić się nad samą ideą bonów. Dlaczego stały się tak popularne i jakie są ich największe zalety?

Nie masz pomysłu na prezent?

Świetnym rozwiązaniem może okazać się voucher. Jeśli święta są już za pasem, a Ty nadal nie masz prezentów dla bliskich osób – najszybszym i jednocześnie najlepszym wyborem może okazać się voucher.

Tak naprawdę możliwość wykupienia tak zwanej karty podarunkowej proponuje dziś większość sklepów, salonów piękności, salonów SPA i innych, różnego rodzaju miejsc. Zdając sobie sprawę z rosnącej konkurencji stopniowo wprowadzają ją w życie nawet restauracje czy hotele. Rodzicom możemy wręczyć więc zaproszenie do teatru, bratu kartę podarunkową na zakupy w sklepie sportowym, a siostrze bon na masaż i zabiegi pielęgnacyjne.

Zanim jednak komukolwiek zamówimy kartę, warto poznać wszystkie jej największe wady i zalety. To z pewnością pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji.

odzież w outlecie

Największe zalety kart podarunkowych oraz bonów zakupowych

Na pewno największą zaletą kart podarunkowych jest fakt, że dzięki nim obdarowany może sam wybrać interesujący go produkt. My nie musimy martwić się tym, który sweter lub krawat mu się spodoba, bo o wzorze i modelu zdecyduje on sam. O słuszności zakupu tego rodzaju upominku, decydować powinna jednak choćby powierzchowna znajomość gustu obdarowywanego. Kompletnym niewypałem może okazać się przecież bon na strzelnicę dla kogoś, kto jest przeciwnikiem broni. By prezent był trafiony, musimy wiedzieć co lubi bliska nam osoba.

Poza tym, kupując prezent w gotowej formie, nikt nie wie przeważnie, ile wydaliśmy na niego pieniędzy. Karty podarunkowe zazwyczaj mają wypisaną kwotę, którą solenizant może wykorzystać. A nie każdy chce, aby druga strona wiedziała ile dokładnie gotówki na nią przeznaczono.

Poza tym, o ile stać nas na to, by dać mu rozsądną sumę, o tyle voucher z pewnością się przyda. Niestety, produkty z popularnych sieciówek, czy niektóre zabiegi pielęgnacyjne nie są wcale takie tanie! Darując komuś 50 lub 100 złotych na zakupy w popularny butiku, może okazać się, że będzie on musiał dołożyć nieco do brakującej kwoty. Inaczej niczego ciekawego sobie nie kupi. Na szczęście i z tej sytuacji można znaleźć wyjście. Alternatywą dla butików są bowiem tak zwane outlety. Miejsca w których można kupić markowe rzeczy, ale w bardzo korzystnych cenach!

biżuteria w outlecie

Zdecydowałeś się na kartę podarunkową do outletu? Wybierz taki, który może pochwalić się naprawdę szeroką ofertą! Jeśli zdecydowaliśmy już o tym, że z całą pewnością chcemy kupić kartę podarunkową bliskiej osobie, czas na wybór miejsca w którym ma ją zrealizować. Pozostając przy pomyśle bonu do outletu, najlepiej wybrać taki, który ma w zanadrzu dużo znanych marek. To daje bowiem możliwość przebierania w ofertach i zwiększa szanse na udane zakupy.

Przykładem może być silesiaoutlet.pl w Gliwicach, czyli miejsce w którym funkcjonuje ponad 100 butików znanych i cenionych marek. Zarówno światowych, jak i lokalnych. Mając możliwość zrobienia zakupów w takich okolicznościach, z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Co więcej, ma wówczas możliwość, by kupić o wiele więcej produktów, niż w klasycznej galerii. Podarunek tego rodzaju będzie idealny, jeśli wiemy, że bliska nas osoba lubi się stroić. Trafiony będzie nawet wtedy, gdy ta nie jest może koneserem mody, ale w jej szafie co nieco brakuje.