Profesjonalne kosmetyki do paznokci marki Vasco-Nails

Głównym zadaniem wszystkich kosmetyków jest dbać o ciało i upiększać je w wybrany sposób. Jednak nie każdy kosmetyk jest taki sam, dlatego wybierając swoje ulubione formuły, kolory i opakowania, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które wpływają na to, jaki jest Twój odbiór danego kosmetyku. Budując naszą markę, wyznaczyliśmy sobie cele i postawiliśmy na kilka istotnych spraw, dzięki którym wyróżniamy się wśród innych producentów. Dlaczego warto zatem postawić na kosmetyki Vasco-Nails?

Kosmetyki, które nie powodują uczuleń

Jesteśmy dumni z tego, że nasze kosmetyki nie powodują uczuleń i tym samym są bezpieczne dla wszystkich użytkowników. Sprawdzenie, czy kosmetyk jest zdrowy dla skóry, jest bardzo proste, wystarczy przeczytać na opakowaniu kosmetyku, czy posiada on alergeny, do których należą, na przykład, barwniki i poszczególne zapachy. W zależności od ich intensywności oraz wrażliwości skóry danej osoby mogą one powodować, na przykład, wysypkę czy innego rodzaju reakcje. Właśnie dlatego wysokiej jakości formuły nie mają intensywnych zapachów czy nie pozostawiają kolorowych śladów – są wykonane z odpowiednich, zdrowych składników.

Brak szkodliwych substancji

Dobry kosmetyk do paznokci to taki, który odpowiada za pielęgnację i higienę, nie zaś za wywoływanie schorzeń czy stanów zapalnych. Kosmetyki Vasco-Nails są wolne od wszelkich szkodliwych substancji, dlatego można stosować je ze świadomością, że nie szkodzi się swojemu ciału. Warto wiedzieć, że w wielu formułach proponowanych na rynku znajdują się jednak składniki, których dobrze jest unikać. Dlaczego? Ponieważ działają one rakotwórczo, powodują trądzik, podrażnienia czy też szkodzą środowisku. Warto wybrać kosmetyk, który w żaden sposób nie stwarza dla Ciebie zagrożenia.

Kosmetyki bezkwasowe Vasco-Nails

Formuły zaprojektowane przez naszą markę Vasco-Nails nie posiadają kwasów, dlatego są idealne dla osób, które poszukują kosmetyków wolnych od tych substancji. Warto podkreślić, że kwasy znajdują pozytywne zastosowanie w niektórych zabiegach upiększających czy procedurach kosmetycznych, lecz są to zabiegi wykonywane w profesjonalnych placówkach zdrowotnych, w których kwas jest zastosowany w dodatni sposób. Nasze kosmetyki są kierowane do wszystkich kobiet, dlatego proponujemy formuły, których działanie będzie zdrowe i dopasowane do różnych potrzeb i które nie będą zawierały substancji potencjalnie niepożądanych.

Nie testujemy kosmetyków na zwierzętach

Zapraszamy do naszego sklepu wszystkich, którym zależy na bezpieczeństwie i dobrobycie wszystkich osobników fauny. Dzięki zdobytej wiedzy jesteśmy przekonani, że można sprawdzić działanie kosmetyków w inny sposób, niż poprzez narażanie zwierząt na stres i ból. Właśnie dlatego nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Jako marka jesteśmy dowodem na to, że również robiąc zakupy, można zrobić coś korzystnego dla środowiska i wybrać produkty, które nie były testowane na innych stworzeniach.

Spełniają standardy bezpieczeństwa

Kosmetyki Vasco-Nails do paznokci są świetnym wyborem również dlatego, że produkujemy je w Europie i przestrzegamy wszelkich standardów bezpieczeństwa dotyczących samych formuł, jak i ich przechowywania i wysyłki. Nasze kosmetyki są czyste pod względem mikrobiologicznym i nie zawierają substancji, które są określone jako szkodliwe.

Wysoka jakość to podstawa

W Vasco-Nails wierzymy, że pełnowartościowy kosmetyk to zdrowy i lubiany kosmetyk. To z kolei powoduje, że nasi klienci wracają do nas, bo wiedzą, że znajdą u nas formuły, które pozytywnie wpływają na skórę i nie powodują problemów. Jesteśmy dumni, że wyróżniamy się wśród innych marek i w dalszym ciągu pracujemy nad nowymi propozycjami dla Ciebie. Aktualnie nasz asortyment profesjonalnych kosmetyków do paznokci zawiera dziesiątki lakierów i żeli, a także różnorodne akcesoria i urządzenia do manicure. Od lakierów tradycyjnych, przez polimerowe oraz topy i lakiery hybrydowe – wybór jest duży, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli ważne są dla Ciebie również akcesoria, koniecznie zajrzyj do działu z pędzelkami czy pilnikami i wybierz elementy do swojego przybornika. Miłośnicy hybrydowego manicure również znajdą u nas liczne propozycje. Niezależnie od tego, czy lubisz ozdabiać paznokcie sama, czy poszukujesz nowych kosmetyków do swojego salonu, każdy zakupiony u nas produkt ma najwyższą jakość i zachwyca od pierwszego użycia.