Zalety rezerwacji hotelu w walentynkowy weekend

Walentynki to szczególny dzień dla zakochanych. Pary świętują wręczając sobie prezenty, które są dowodem miłości, pamięci i troski o osobę ukochaną. Kwiaty, kosmetyki, czekoladki niekoniecznie wprawią w zachwyt partnerkę lub partnera. Chcąc zaskoczyć wybrankę serca warto zastanowić się nad niestandardowym pomysłem na ten dzień, którym może być pobyt w hotelu, gdzie można jednocześnie odpocząć i celebrować to święto we dwoje.

Walentynki w hotelu, to możliwość nie tylko odpoczynku, oderwania się od codziennych obowiązków, ale również okazja do spędzenia czasu tylko we dwoje z romantyczną oprawą, miłą obsługą, która spełni wszystkie nasze zachcianki. Pobyt w hotelu daje nie tylko możliwość wspólnego spędzenia czasu, ale pozwoli również zadbać o zdrowie i wygląd osoby ukochanej.

Hotele, szczególnie pięciogwiazdkowe, na tę okazję przygotowały specjalne oferty, pakiety walentynkowe na romantyczne chwile dla dwojga, w których przewiduje się noclegi ze śniadaniem do pokoju lub w formie szwedzkiego stołu, romantyczną kolację, dostęp do sauny i siłowni, zabiegi w strefie SPA dla niej i dla niego. To doskonały sposób na spędzenie wspólnie czasu i odpoczynek oraz wynagrodzenie osobie ukochanej braku czasu w ciągu pracowitego tygodnia. Korzystając ze SPA  zadbamy o zdrowie partnera dzięki relaksującemu masażowi.

romantyczny weekend

Piling całego ciała zapewni piękny i młodzieńczy wygląd. Temu może służyć także znajdujący się często w ofercie manicure klasyczny lub hybrydowy, kuracja kolagenowa, zabieg kolagenowy ze złotą maską i masażem twarzy. Odżywczy czekoladowy rytuał ciała to wyrafinowany sposób na relaks na najwyższym poziomie. Pięciogwiazdkowe hotele jako specjaliści od dobrego smaku, dbając o oprawę romantycznej kolacji dla dwojga, zapewniają dobrze dopasowany do spożywanych potraw trunek. Szeroka oferta win z różnych regionów świata pozwoli każdemu smakoszowi znaleźć swoje smaki i uszlachetnić wspólną kolację. Jeśli mamy trudności z wyborem wina do walentynkowej kolacji, radą służą w pięciogwiazdkowych restauracjach sommelierzy- specjalni kelnerzy specjalizujący się w podawaniu wina.

Centralnym punktem pobytu w hotelu w trakcie Walentynek jest romantyczna kolacja we dwoje. Te z restauracjami pięciogwiazdkowymi oferują na tę okazję wykwintne menu, które zadowoli najbardziej wyrafinowane gusty. W ramach przystawek podają, na przykład:  tatar wołowy, marynowany łosoś, pierogi z rakami i czerwoną soczewicą, glazurowane buraki z kozim serem, migdałami i topinamburem, żur na zakwasie.

Jako danie główne serwuje się na przykład polędwiczki i boczek z kluskami śląskimi, pierś z kaczki, smażony sandacz z ziemniakami, sosem tatarskim, biodrówkę jagnięcą z puree dyniowym i desery, na przykład: mus czekoladowy z galaretką śliwkową, sernik dyniowy z piernikiem, piklowaną dynią i żurawiną. Oferta dań urozmaicona i bardzo ciekawa. Wyrafinowane smaki potraw zadowolą każde podniebienie, nawet wytrawnych smakoszy. Ceny na weekend we dwoje kształtują się od 600 do 1600 złotych w zależności od oferty, ale można znaleźć propozycje spędzenia weekendu w cenie ponad 300 złotych.

Hotele proponują również wspólne wycieczki we dwoje, zachody i wschody słońca nad Bałtykiem, spacery po gdańskiej starówce, wspólne wieczory przy kominku w górach, wycieczki po Tatrach lub Sudetach i białe szaleństwo we dwoje na nartach dla miłośników sportów zimowych. Jeśli zdecydujemy się wybrać na romantyczne Walentynki za granicę to wybór jest ogromny. W Europie oczywiście stolice miłości Paryż i Wenecja, a w niej romantyczny rejs gondolą.

Weekend w hotelu w czasie Walentynek to doskonały i romantyczny sposób spędzenia święta zakochanych., połączony z relaksem, zabiegami zdrowotnymi i upiększającymi. Każdy znajdzie coś dla siebie, pary starsze stażem, jak i młodzi będący na początku wspólnej drogi.