Srebrne pierścionki na każdą okazję

Srebrny pierścionek to element biżuterii, który pasuje do każdej kobiety. Delikatny kolor, kamień szlachetny w środku oraz grawer – pierścionki mogą zawierać bardzo różne elementy. Dzięki odpowiednio dobranej biżuterii, nadamy swojemu wyglądowi estetyki i elegancji. Srebrne pierścionki pasują do każdej stylizacji i kolorów.

Wiele jest kobiet, które preferują srebrną biżuterię. Pierścionki staramy się wybierać tak, by pasowały one do reszty – do kolczyków, zegarów i bransoletek. Ze względu na różne gusta i potrzeby, oferta pierścionków jest szczególnie bogata. Różne kolory cyrkonii i ich ilości, szerokość pierścionków, kolory, rodzaje kamieni szlachetnych, grubość pierścionka… Biżuteria tego typu jest tak liczna, że możemy być pewne, iż nasz wybór pozwoli nam podkreślić nasz elegancki wybór. Śliczne, eleganckie, pokaźne lub bardziej skromne pierścionki, może dziś dostać każda z nas.

Najpopularniejsze rodzaje pierścionków

Znaczna większość pierścionków jest pokryta różnymi kamieniami szlachetnymi. Każda kobieta ceni sobie styl i dobry wygląd. Srebro stosowane do produkcji pierścionków, ma próbę 925 w większości przypadków. Co do kamieni szlachetnych – są to różnokolorowe cyrkonie. Co do kształtu pierścionków – nie każdy z nich jest wykonany z cienkiej linki srebra, która oplata palec.

srebrny pierscionek

Duży wybór srebrnych pierścionków zaręczynowych znajdziesz na stronie ekokarat.pl

W ofercie możemy się bowiem spotkać ze specyficzną budową pierścionka. Dość lubianym modelem pierścionków, są te, które są nieco rozszerzane w miejscu, gdzie znajduje się kilka cyrkonii. Do popularnych modeli należą pierścionki cienkie, na których znajduje się ciemno niebieska cyrkonia, kilka małych, przezroczystych kryształków czy cyrkonie różowe. Dużą uwagę zwraca również pierścionek, który jako ozdobę, posiada symbol nieskończoności.

Jak zdecydować się na odpowiedni pierścionek?

Popularnością od kilku lat cieszą się grubsze pierścionki, które mogą mieć kolor czarny, pozłacany lub szary.  Z szerszych pierścionków, warto zwrócić uwagę na model, który bardzo przypomina okręgi puste w środku. Pierścionek ten również zawiera niewielką cyrkonię, a jego delikatny kształt przyciąga uwagę.

Specyficzne lecz oryginalne modele pierścionków, mają zupełnie nieregularne, rzadko spotykane kształty. Dość oryginalnym modelem jest pierścionek, składający się z trzech splecionych ze sobą obrączek. Są one okrągłe i różnokolorowe. Równie ciekawym modelem pierścionka, są trzy połączone ze sobą obrączki. Dwie po bokach wyglądają tak samo – są dość proste, a jedna obrączka w środku jest grubsza i zdobiona cyrkoniami.

pierscionek z diamentem

Wybierz wyjątkowy pierścionek z diamentem w sklepie Ekokarat!

Pierścionek jako dopełenienie stylizacji

Pierścionek srebrny to element, który wiele kobiet wybiera najczęściej spośród innych typów biżuterii. Jest to elegancki i niewielki dodatek, który można dobrać do każdej z naszych stylizacji. To, jaki pierścionek zostanie przez nas wybrany, w dużej mierze zależy od okazji. Kobiety często pozwalają sobie na wydatki, zwłaszcza jeśli mają one nam poprawić humor i dopasować się do reszty stylizacji. Pierścionki i reszta biżuterii, to elementy, które każda z nas posiada przynajmniej w kilku egzemplarzach. Inną okazją na zakup pierścionka, są urodziny, rocznica związku, święta i podobne okazje. Możemy obdarować bliską nam osobę pierścionkiem, który na pewno się spodoba.

Wybór srebrnego pierścionka może być trudniejszy niż się spodziewamy. Z uwagi na bogatą ofertę sklepów internetowych, każda kobieta może znaleźć parę typów pierścionków, które będą szczególnie pasować do naszych codziennych i eleganckich stylizacji. Najważniejsze jest, by pierścionek – zakupiony czy wręczony – podobał się osobie, która będzie go nosić.