Jak nosić ołówkową spódnicę wizytową?

W ostatnim czasie ten typ spódnicy wizytowej jest bardzo modny i doceniany przez projektantów i celebrytki. Jest to naprawdę bardzo uniwersalny element garderoby, który w ciekawy sposób można zestawić w różnych stylizacjach. Podstawową zasadą jest to, aby taka spódnica opinała a nie uciskała dolne partie ciała. Złamanie tej zasady powoduje uwydatnienie wszelkich mankamentów figury, a przecież nie to jest naszym zamiarem.

Spódnica wizytowa dla każdej kobiety

Spódnica ołówkowa to jeden z fasonów, który uważany jest za bardzo kobiecy. Najlepiej prezentuje się on na klepsydrach podkreślając ten idealny typ figury. Natomiast panie o figurze gruszki powinny się dobrze zastanowić, czy aby na pewno im ten fason pasuje, ponieważ dodatkowo powiększy on już i tak nie proporcjonalne biodra. Panie gruszki mogą wybrać spódnice wizytowe w kształcie literki A, które pozwolą na ukrycie masywnych bioder oraz wprowadzą większą proporcję w wyglądzie sylwetki, różne modele spódnic wizytowych ołówkowych, tiulowych i innych znajdziesz w sklepie z odzieżą damską Tiempo.zawszepieknie.pl

Spódnica ołówkowa wizytowa może być noszona na bardzo wiele sposobów i być zestawiana z wszelkiego rodzaju koszulami, bluzkami, a nawet swetrami. Oto kilka uniwersalnych porad jak ją nosić, aby prezentować się stylowo.

  1. Z wizytową spódnicą ołówkowa można zestawić zarówno koszulę wpuszczoną do środka, jak i pozostawioną luzem na zewnątrz. W pierwszym przypadku będziesz prezentować się bardziej elegancko, natomiast jeżeli chcesz uzyskać mniej formalny look pozostaw ją na swobodnie puszczoną na zewnątrz.
  2. Spódnica wizytowa może być noszona zarówno klasycznie – elegancko, jak i sportowo. Wystarczy tylko zmienić dodatki, od których zależy efekt końcowy. W wersji eleganckiej, połączysz ją z koszulą, marynarką i szpilkami. W tym drugim przypadku, wystarczy że na górę ubierzesz t-shirt, top, bluzkę, a buty będą mniej eleganckie.
  3. W przypadku butów, każdy rodzaj może być dopasowany do spódnicy ołówkowej, wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz osiągnąć.